Chalet Sia

Pohoda, priatelia, príroda

Luxusná viacgeneračná chata Chalet Sia ubytuje celú vašu obľúbenú rodinu a priateľov.

Chalet Sia sa nachádza v Nízkych Tatrách v časti Tále pri obci Bystrá v Bystrej doline, ktorá vedie priamo do najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Chopok Juh - Jasná. Len niekoľko minút pešej chôdze od golfového ihriska Gray Bear.

6 spální, obývacia izba na poschodí a veľká spoločenská miestnosť poskytnú nadštandardné pohodlie 14 ľuďom. Cez záhradu pri Chalet Sia tečie horský potok Bystrinka a záhrada je vďaka svojej rozlohe a polohe bezpečné miesto pre hranie detí, malý rodinný futbal, bedminton či príjemné posedenie na terase, pod stromami v prírodnej záhrade alebo pri ohnisku. Relaxáciu vám okrem prírody poskytne aj fínska sauna a vonkajšia kaďa s pecou na drevené palivo.

Potok, les, golf, turistika, bežky, lyžovanie, bicyklovanie, opekanie, rodinná pohoda ... to všetko nájdete na tejto veľkej príjemnej rodinnej chalupe.

Náš tip: Požičajte si od nás elektrobicykle a objavte krásy okolia! Vieme o čom hovoríme, aj nás to baví! 

Hory, potok, vzduch ... pohoda, rodina, priatelia

Nadštandardný Chalet Sia reprezentuje chaty vhodné pre rodinnú dovolenku a ako správne ubytovanie Nízke Tatry ponúka výborný prístup do hôr. Neváhajte si ho nájsť s webovou stránkou Hauzi a vychutnať si príjemné ubytovanie Brezno za skvelé ceny.

Pokiaľ máte záujem o naše ubytovanie, našu prezentáciu si jednoducho dohľadáte priamo na stránke ubytovanie Tále, kde je Chalet Sia obľúbenou v sekcii chaty Nízke Tatry. Viaceré zaujímavé rady na výlety v blízkosti nášho ubytovania nájdete aj na webe ubytovanie Chopok