Chalet Sia

Chalet Sia ponúka nadštandardne priestrané, útulné a vybavené priestory, kde sa budete cítiť ako doma. Sami tu radi trávime čas, a keďže máme aj iné aktivity chceme podobne založeným ľuďom umožniť vychutnať atmosféru a možnosti tohoto mimoriadneho miesta. My si tu radi užívame dostupnosť aktivít od lyžovania cez turistiku, welness v blízkych hoteloch alebo na dvore, opekanie a grilovanie, bicyklovanie...

Chalet Sia
má čaro horskej rodinnej dovolenkovej chalupy. Je skvelá, keď chcete stráviť čas s priateľmi a zároveň mať vlastné súkromie. Je vybavená tak, že babičky, mamičky aj ockovia v nej môžu piecť, variť a kuchtiť - koláče, buchty, halušky aj guláše. Dostupnosť reštaurácií zase dovoľuje zlenivieť a na poslednú chvíľu sa ísť najesť, do niektorej z blízkych reštaurácií, kde Vás radi obslúžia.

Naše welness pri potoku má príjemnú malú saunu a drevenú kaďu pod hviezdami, v ktorej sa kúri drevom. V lete i v zime je to úžasný zážitok a relax.  V lete si dospelí aj deti máčame nohy v chladnom potoku, hráme bedminton, volejbal, petanque... Deti si šepkajú tajomstvá a pripravujú tajné výpravy v  domčeku na strome a na hojdačke. Dospelí posedávajú na slniečku alebo naopak v príjemnom lesnom chládku a pijú kávičku.

V zime lyžujeme v niektorom z blízkych lyžiarskych stredísk (Tále, Chopok-JUH/Krupová, Mýto), bežkujeme, prechádzame sa zimnou horou alebo sedíme pri peci a užívame si jej sálavé teplo v príjemných rozhovoroch, s knižkou, filmom... 

Prízemie

 • Na prízemí sa nachádza nová priestranná spoločenská miestnosť SLAUKOVA s kuchyňou, jedálenským stolom pre 14 ľudí s priamym vstupom do záhrady a k welness časti. 
 • Jej súčasťou  je vinotéka, indukčná varná doska, umývačka riadu, veľká chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar Nespresso. Príjemné sedenie v pohodlných sedačkách je stvorené na rozhovory s priateľmi a rodinou.

Poschodie

 • Na poschodí je k dispozícii veľký 4 izbový apartmán LES so samostane prístupnou izbou MEDZA a samostatný apartmán LÚKA pre 2 osoby. Veľký apartmán má tri spáľne a priestrannú obývačku spojenú s  kuchyňou, jedálenský stôl pre 6 ľudí, TV, DVD prehrávač. 
 • Súčasťou vybavenia kuchyne apartmánu na poschodí je sklokeramická varná doska, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica a kávovar Nespresso.
 • V dvoch spáľňach veľkého apartmánu LES a susediacej izby MEDZA sa pohodlne ubytuje 6 ľudí. Jedna spálňa je vybavená dvojlôžkovou manželskou posteľou. V druhej spálni sú dve samostatné lôžka, pracovný stôl. V tretej spálni (izba MEDZA) je k dispozícii rozkladacia pohovka (po rozložení vhodná pre dve osoby) a jej súčasťou je aj kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom a WC.  Druhá samostatná kúpeľňa je vybavená WC, umývadlom a sprchovým kútom. 
 • Apartmán LÚKA na poschodí pre dve osoby je vybavený malým kuchynským kútikom s rýchlovarnou kanvicou, kuchynským dresom. V apartmáne je pohodlná dvojlôžková manželská posteľ a malé sedenie, TV. Priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC je najpriestrannejšia v objekte.
 • Podkrovie

 • V podkroví je veľká a priestranná garsónka, ktorá je prispôsobená pre pohodlný pobyt 2 až 4 ľudí. V apartmáne sú k dispozícii 4 lôžka, ktoré sa dajú podľa potreby rozpojiť alebo spojiť na dvoj- alebo jednolôžkové postele. 
 • Kúpeľňa je vybavená umývadlom, sprchovým kútom a WC.  
 • Apartmán je vybavený kuchynským kútom, jedálenským stolom pre 4 osoby, TV. 
 • Pobyt u nás vám istotne spríjemní aj vonkajšia kúpacia kaďa na pevné palivo a vonkajšia sauna priamo pri potoku. Ohnisko, gril a kotlík na uvarenie gulášu vonku sú Vám k dispozícii.

  Lyže a lyžiarky si môžete uskladniť v lyžiarni priamo pri parkovacom prístrešku.  Spomínaný parkovací prístrešok v prípade snehu  alebo dažďa ukryje vaše auto a vy nemusíte ráno odhŕňať sneh a oškriabavať námrazu z okien. V lete môžete parkovací prístrešok využiť na uskladnenie bicyklov.